Orthomol.
Ikvienā dzīves situācijā

Orthomol Vācijā


"Tava veselība ir mūsu motivācija"
, šis princips ir pamatā Vācijas uzņēmuma Orthomol GmbH darbībai, kas izstrādā un pārdod mikrouzturvielu kombinācijas jau vairāk nekā 25 gadus. Orthomol produkti ir balstīti ortomolekulārās medicīnas principos un nodrošina vitamīnus, mikroelementus un minerālvielas sabalansētās devās. Tajos iekļautas arī esenciālās taukskābes, aminoskābes, fitamīni, prebiotikas un probiotikas.  Orthomol produkti ir pieejami jau vairāk kā 30 pasaules valstīs.

Uzturvielu kompleksi izstrādāti lietošanai dažādās dzīves situācijās.  Vienalga vai tu sporto, tev ir atbildīgs darbs vai tu gatavojies kļūt par māmiņu, studē vai esi jau kļuvis par vectētiņu, Orthomol piedāvājumā būs īstais produkts tieši tev. 

"Esi vesels. Paliec vesels. Labā fiziskā formā. Ar labāko iespējamo atbalstu. Mēs būsim tavā pusē, lai kas arī tavā dzīvē nenotiktu." - Orthomol.

Vairāk informācijas: 
orthomol.com vai  ortomol.lv 

Supplementa BV

Supplementa produkti apvieno tādas kvalitātes īpašības kā efektīva deva, pārbaudīta izcelsme, rūpīga ražošana un vislielākais iespējamais dabiskums. Produktu ražotājam L.B.A. Saint-Ambroise S.A. ir izcila reputācija jau vairāk kā 30 gadus. Tajā, pateicoties dibinātāja bagātajai terapeitiskajai pieredzei, praktiskā pieeja un zināšanas tika apvienotas, lai izveidotu efektīvus kombinētos produktus ar sinerģisku iedarbību.

Suplementa


Supplementa: "T
iem, kuri vēlas optimāli uzturēt savu veselību, mēs piedāvājam uzturvielas, kas ķermenim nepieciešamas katru dienu - optimāli izmantojamā, tīrā un viegli uzņemamā veidā. Mūsu daudzveidība ļauj viegli atrast pareizo produktus visām cilvēku grupām un apstākļiem.” 

Informācija par uzņēmumu: 
www.supplementa.nl

Schär

Jau 1922. gadā ārsts Dr. Anton Schär izprata vajadzību pēc veselīgas pārtikas un uzsāka pirmo bērnu diētisko produktu izplatīšanu. 50-tajos gados sortimentu papildināja arī dabiski bez glutēna produkti, kā, piemēram, rīsu krēms.

Šie produkti ieinteresēja Ulrihu Ladurneru, kas 23 gadu vecumā bija uzsācis vecāku farmācijas un veselīga ēdiena uzņēmuma vadību. Viņa uzņēmēja gars un vīzija pamudināja pārņemt Dr. Schär zīmolu, 1981. gadā izveidojot jaunu uzņēmumu. Viņš saredzēja produktu potenciālu, jo no sarunām ar saviem klientiem zināja, ka cilvēkiem ar celiakiju nav pieejama piemērota pārtika. Kopš tā laika uzņēmums specializējās bezglutēna pārtikas produktu ražošanā.

Pieaugošās zināšanas un pieprasījums Eiropas tirgū lika Schär 2003. gadā Triestē atvērt savu pētījumu laboratoriju, tā nodrošinot ilgtermiņa inovāciju iespējas. 

Garšīgi, veselīgi un bez glutēna! Vairāk informācijas: www.schaer.com

EROL HEALTHCARE

Skaistumkopšanas un ādas kopšanas līdzekļi no Šveices. Šveicē zīmola nosaukums EROL jau vairāk nekā 70 gadus nozīmē kvalitāti, uzticamību un klientu apmierinātību.


Mūsdienās otrās paaudzes EROL veselības aprūpes produkti ir raksturīgi ilgu gadu pieredzes apvienošanai ar jaunām zināšanām. Klīnisko pētījumu analītiskie dati parāda, ka augu izcelsmes sastāvdaļas (ogļūdeņraži / izoprenoīdi / fenilpropāni), kas atrodas Hamamelis virginiana (Virdžīnijas burvjulazda), darbojas kā antioksidanti un tām ir izteiktas aizsargājošās īpašības. Šī augu izcelsmes dabisko vielu grupa tiek izmantota visos EROL veselības aprūpes produktos, jo enerģiski veidojošie elementi ir būtiski veselīgas ādas veidošanai.


Vairāk informācijas:
https://www.hamamelis.swiss

 VPlab nutrition

Jaunās paaudzes augstākās kvalitātes sporta uztura uzņēmums dibināts 2006. gadā. Vairāk nekā 80 kvalitatīvi produkti enerģijai, spēkam, muskuļu augšanai, izturībai, atjaunošanai, svara kontrolei, veselībai un labsajūtai, kas ir ļoti bioloģiski pieejami, sagremojami, klīniski izpētīti un zinātniski formulēti.

Produkti ir izstrādāti lietošanai ilgtermiņā, lai iegūtu gan sniegumu, gan veselību, tāpēc nepastāv pārdozēšanas, atkarības vai pārmērīgas stimulēšanas risks.

Uzturs un uztura bagātinātāji ikvienam, neatkarīgi no viņa izvēlētā sporta veida, ķermeņa, veselības un skaistuma mērķiem.

Vairāk informācijas: 
www.vplaboratory.com

PHARCOS

Vēsturiski PHARCOS bija BIODUE S.p.A. preču zīme, kuru 1986. gadā dibināja Sions Fulvio Benedeti, pašreizējais uzņēmuma goda priekšsēdētājs.

PHARCOS produkti pašlaik ir pieejami vairāk nekā 20 valstīs visā pasaulē. PHARCOS dermatoloģiskajā praksē attīstīja molekulas, kuras tagad tiek plaši izmantotas, piemēram, neaizvietojamās taukskābes omega-6, glikolskābe, beta-sitosterols, kojskābe un DNS atjaunojošie enzīmi.

Vairākiem produktiem ir veikti pētījumi
, t.sk. par Deltecrin spreju par matu izkrišanu, kas ir publicēti biomedicīnas pētījumu vietnes PUBMED datu bāzē.

Vairāk informācijas:
https://www.pharcos.com/en/

Galenia Skin Care

Galenia Skin Care ir jauns un dinamisks uzņēmums, kas kopš 2003. gada uztur pastāvīgu izaugsmi un paplašināšanos.
Tas sākās, sadarbojoties pieredzējušai zinātniskai grupai, kuras kopējie mērķi bija radīt augstas kvalitātes dermokosmētiku.

Tehnoloģiju inovācijas apvienojumā ar pastāvīgu kompetentu ekspertu un zāļu ražotāju izpēti, izmantojot izcilas kvalitātes izejvielas, ļāva Galenia Skin Care radīt absolūtas efektivitātes ražošanas līniju ar izciliem preperātiem un mūsdienīgu iepakojumu ar patīkamu, komunikablu un tūlītēju ietekmi.

Galenia ādas kopšanas līdzekļu pamatā ir ļoti labi zināmi aktīvie līdzekļi paaugstinātā koncentrācijā, kas spēj pilnvērtīgi izmantot savu iedarbību, kas atjauno ādas trūkumus un vienlaikus veicina “dabiskās barjeras” funkciju.

Vairāk informācijas:
https://www.galeniaskincare.com/

Auriga International

Auriga


Uzņēmuma Auriga International panākumi vairāk nekā 10 gadus ir oriģinālu ārstniecības līdzekļu izveidošana dermatoloģijas, plastiskās ķirurģijas un kosmētikas medicīnas jomā. Laika gaitā Auriga International ir specializējusies produktos, kuru pamatā ir C vitamīns un K vitamīna oksīds, un ādas iekļūšanas sistēmās, piemēram, nanosomās.

Auriga International piedāvā plašu risinājumu klāstu mūsdienu dermatoloģiskajām indikācijām, kā, piemēram, hiperpigmentācija, strijas, pēcoperāciju kopšana, loki zem acīm, novecošanās pazīmes u.c .

Novapharm

Novapharm uzņēmums tika dibināts Ķelnē, 1984. gadā. Tā dibinātāji bija Dr. Rūdolfs V. Noronha un vācu farmaceits. Dr Noronha bija ieguvis doktora grādu Bonnas universitātē, kā arī uzkrājis 30 gadu pieredzi, strādājot farmācijas firmās. Viņa izstrādātā matu losjona lielie panākumi gan Vācijā, gan ārzemēs prasīja turpināt citu produktu izstrādi. Nākamais produkts bija matu šampūns, tad krēms aknes, pūtīšu, ādas alerģijas ārstēšanai u.c.

Novapharm lepojas, ka ir mazs uzņēmums, kas izstrādā izcilus produktus, un var konkurēt ar labākajiem pasaules tirgū.
Vairāk informācijas: www.novapharm.de

Helago Pharma

Helago-Pharma GmbH ir neliels, specializēts uzņēmums. Kopš uzņēmuma dibināšanas Bonnā 1932. gadā tas galvenokārt  koncentrējas uz zobu protēžu kopšanas līdzekļu ražošanu. Vairāk informācijas: www.helago.de

Brain Berry

[galvenais] ir pārtikas ražotājs, kas īpaši koncentrējas uz pārtikas funkcionalitātes palielināšanu.

Balstoties uz zinātniskiem pētījumiem, pielietojot attiecīgas apstrādes metodes un izmantojot dažādas augu izcelsmes sastāvdaļas, uzņēmums rada pārtiku, kas pilda arī izteikti fizioloģisku funkciju ķermenī.

Šāda pārtika ir vērtīga ar to, ka sniedz papildus vērtīgas uzturvielas un savienojumus, kas labvēlīgi ietekmē orgānu sistēmu darbību.

"Mēs zinām, ka visas sastāvdaļas ir zinātniski pētītas, mēs zinām to labās īpašības. Apvienojot tās ar veselīgu pārtiku, mēs radām produktu ar pievienotu funkcionalitāti.

Mūsdienās galvenais vairs nav tikai vienkārši paēst - galvenais ir ēst jēgpilni un uzlabot dzīvi ne tikai sev, bet arī ķermenim." saka K.Brants." 

Vairāk informācija: www.galvenais.com0