Orthomol.
Ikvienā dzīves situācijā

Orthomol Vācijā


"Tava veselība ir mūsu motivācija"
, šis princips ir pamatā Vācijas uzņēmuma Orthomol GmbH darbībai, kas izstrādā un pārdod mikrouzturvielu kombinācijas jau vairāk nekā 25 gadus. Orthomol produkti ir balstīti ortomolekulārās medicīnas principos un nodrošina vitamīnus, mikroelementus un minerālvielas sabalansētās devās. Tajos iekļautas arī esenciālās taukskābes, aminoskābes, fitamīni, prebiotikas un probiotikas.  Orthomol produkti ir pieejami jau vairāk kā 30 pasaules valstīs.

Uzturvielu kompleksi izstrādāti lietošanai dažādās dzīves situācijās.  Vienalga vai tu sporto, tev ir atbildīgs darbs vai tu gatavojies kļūt par māmiņu, studē vai esi jau kļuvis par vectētiņu, Orthomol piedāvājumā būs īstais produkts tieši tev. 

"Esi vesels. Paliec vesels. Labā fiziskā formā. Ar labāko iespējamo atbalstu. Mēs būsim tavā pusē, lai kas arī tavā dzīvē nenotiktu." - Orthomol.

Vairāk informācija šeit

Supplementa BV

Supplementa produkti apvieno tādas kvalitātes īpašības kā efektīva deva, pārbaudīta izcelsme, rūpīga ražošana un vislielākais iespējamais dabiskums. Produktu ražotājam L.B.A. Saint-Ambroise S.A. ir izcila reputācija jau vairāk kā 30 gadus. Tajā, pateicoties dibinātāja bagātajai terapeitiskajai pieredzei, praktiskā pieeja un zināšanas tika apvienotas, lai izveidotu efektīvus kombinētos produktus ar sinerģisku iedarbību.

Suplementa


Supplementa: "T
iem, kuri vēlas optimāli uzturēt savu veselību, mēs piedāvājam uzturvielas, kas ķermenim nepieciešamas katru dienu - optimāli izmantojamā, tīrā un viegli uzņemamā veidā. Mūsu daudzveidība ļauj viegli atrast pareizo produktus visām cilvēku grupām un apstākļiem.” 

Informācija par uzņēmumu šeit

Itaka Stendes

Vairāk nekā 350 bišu saimes ir izvietotas novietnēs Ugāles, Zlēku, Usmas, Ēdoles, Padures un Īvandes pagastos.

"Biškopība nav tikai mana profesija, bet arī dzīvesveids un hobijs. Ar bitēm esmu pazīstams jau no bērnu dienām, bet īstais “klikšķis” notika 1995.gadā. Ziemā izlasīju vairākas grāmatas par bitēm un 1996.gada 30.jūnijā nopirku pirmo spietu. Tā bija kā durvju pavēršana uz šo mikrokosmosu, unikālo bišu pasauli, kurā ieejot dziļāk, aizrauj aizvien vairāk un vairāk" saka dravnieks Ainars Millers.

Vairāk informācija šeit


EROL HEALTHCARE

Skaistumkopšanas un ādas kopšanas līdzekļi no Šveices. Šveicē zīmola nosaukums EROL jau vairāk nekā 70 gadus nozīmē kvalitāti, uzticamību un klientu apmierinātību.

Mūsdienās otrās paaudzes EROL veselības aprūpes produkti ir raksturīgi ilgu gadu pieredzes apvienošanai ar jaunām zināšanām. Klīnisko pētījumu analītiskie dati parāda, ka augu izcelsmes sastāvdaļas (ogļūdeņraži / izoprenoīdi / fenilpropāni), kas atrodas Hamamelis virginiana (Virdžīnijas burvjulazda), darbojas kā antioksidanti un tām ir izteiktas aizsargājošās īpašības. Šī augu izcelsmes dabisko vielu grupa tiek izmantota visos EROL veselības aprūpes produktos, jo enerģiski veidojošie elementi ir būtiski veselīgas ādas veidošanai.

Vairāk informācija šeit

 Brain Berry

[galvenais] ir pārtikas ražotājs, kas īpaši koncentrējas uz pārtikas funkcionalitātes palielināšanu.

Balstoties uz zinātniskiem pētījumiem, pielietojot attiecīgas apstrādes metodes un izmantojot dažādas augu izcelsmes sastāvdaļas, uzņēmums rada pārtiku, kas pilda arī izteikti fizioloģisku funkciju ķermenī.

Šāda pārtika ir vērtīga ar to, ka sniedz papildus vērtīgas uzturvielas un savienojumus, kas labvēlīgi ietekmē orgānu sistēmu darbību.

"Mēs zinām, ka visas sastāvdaļas ir zinātniski pētītas, mēs zinām to labās īpašības. Apvienojot tās ar veselīgu pārtiku, mēs radām produktu ar pievienotu funkcionalitāti.

Mūsdienās galvenais vairs nav tikai vienkārši paēst - galvenais ir ēst jēgpilni un uzlabot dzīvi ne tikai sev, bet arī ķermenim." saka K.Brants."

Vairāk informācija šeit

PHARCOS

Vēsturiski PHARCOS bija BIODUE S.p.A. preču zīme, kuru 1986. gadā dibināja Sions Fulvio Benedeti, pašreizējais uzņēmuma goda priekšsēdētājs.

PHARCOS produkti pašlaik ir pieejami vairāk nekā 20 valstīs visā pasaulē. PHARCOS dermatoloģiskajā praksē attīstīja molekulas, kuras tagad tiek plaši izmantotas, piemēram, neaizvietojamās taukskābes omega-6, glikolskābe, beta-sitosterols, kojskābe un DNS atjaunojošie enzīmi.

Vairākiem produktiem ir veikti pētījumi, t.sk. par Deltecrin spreju par matu izkrišanu, kas ir publicēti biomedicīnas pētījumu vietnes PUBMED datu bāzē.

Vairāk informācija šeit

Galenia Skin Care

Tas sākās, sadarbojoties pieredzējušai zinātniskai grupai, kuras kopējie mērķi bija radīt augstas kvalitātes dermokosmētiku.

Tehnoloģiju inovācijas apvienojumā ar pastāvīgu kompetentu ekspertu un zāļu ražotāju izpēti, izmantojot izcilas kvalitātes izejvielas, ļāva Galenia Skin Care radīt absolūtas efektivitātes ražošanas līniju ar izciliem preperātiem un mūsdienīgu iepakojumu ar patīkamu, komunikablu un tūlītēju ietekmi.

Galenia ādas kopšanas līdzekļu pamatā ir ļoti labi zināmi aktīvie līdzekļi paaugstinātā koncentrācijā, kas spēj pilnvērtīgi izmantot savu iedarbību, kas atjauno ādas trūkumus un vienlaikus veicina “dabiskās barjeras” funkciju.

Galenia Skin Care ir jauns un dinamisks uzņēmums, kas kopš 2003. gada uztur pastāvīgu izaugsmi un paplašināšanos.

Vairāk informācija šeit

Dr. Tereško tējas

“Dr. Tereško tējas” ir pazīstamas Latvijā kopš 1995. gada, kad ārstu ģimene Artūrs un Baiba Tereško pēc kvalifikācijas celšanas kursiem Maskavas Ārstniecības augu un garšvielu izpētes institūtā nodibināja uzņēmumu ZS DOKTUS. Pašos pirmsākumos ārstniecības augi tika vākti divatā, ar šķērēm sagriezti un žāvēti uz dzīvokļa balkona un fasēti pašu līmētajās kulītes.

Patlaban strādājam modernā ražotnē, kur ir nodarbināti 10 strādnieki. Tēju drogu gatavošanai izmantojam savvaļā augošus, kā arī „zaļajās” zemnieku saimniecībās kultivētos ārstniecības augus. Augus sagriežam un žāvējam, izmantojot ražīgu un augstvērtīgu tehniku, bet pakošanu veicam ar roku darbu, kas nodrošina nemainīgi augstu ārstniecības augu tēju kvalitāti.

Mūsu devīze:  „Lai Dieva dārza ārstniecības augi dod veselību un spēku visiem cilvēkiem pasaulē un, īpaši, Latvijā.”

Novapharm

Novapharm uzņēmums tika dibināts Ķelnē, 1984. gadā. Tā dibinātāji bija Dr. Rūdolfs V. Noronha un vācu farmaceits. 

Dr Noronha bija ieguvis doktora grādu Bonnas universitātē, kā arī uzkrājis 30 gadu pieredzi, strādājot farmācijas firmās. Viņa izstrādātā matu losjona lielie panākumi gan Vācijā, gan ārzemēs prasīja turpināt citu produktu izstrādi. Nākamais produkts bija matu šampūns, tad krēms aknes, pūtīšu, ādas alerģijas ārstēšanai u.c.

Novapharm lepojas, ka ir mazs uzņēmums, kas izstrādā izcilus produktus, un var konkurēt ar labākajiem pasaules tirgū.

Vairāk informācija šeit

Helago Pharma

Helago-Pharma GmbH ir neliels, specializēts uzņēmums. Kopš uzņēmuma dibināšanas Bonnā 1932. gadā tas galvenokārt  koncentrējas uz zobu protēžu kopšanas līdzekļu ražošanu.

Vairāk informācija šeit


Aubrey Organics

Īsta dabīgā kosmētika kopš 1967. gada.
Māksla, kompetence un vairāk nekā 40 gadu pieredze ir šīs neparastās kosmētikas pamatā, kas papildus tīrībai pārsteidz ar tūlītēju kopšanas efektu.

Obrijs Hemptons, Aubrey Organics dibinātājs un prezidents:
“Produktu kvalitāte izriet no to dabisko sastāvdaļu kvalitātes. Tas ir vienkāršais princips, pie kura esam strādājuši uzņēmumā Aubrey Organics no paša sākuma. Patiesībā mūsu produktos jūs neatradīsiet neko tādu, kas nenāktu tieši no dabas. Jo mēs zinām, ka mūsu ķermenim nav nekā labāka.

Aubrey Organics produkti ir izgatavoti no augu ekstraktiem un sēklu eļļām to dabiskākajā formā. Augstas kvalitātes aktīvās sastāvdaļas un izejvielas no kontrolētas bioloģiskās audzēšanas.

Aubrey Organics ir viens no nedaudzajiem ražotājiem, kas paļaujas uz roku darbu, lai nodrošinātu visaugstākos kvalitātes standartus ražošanā.

Vairāk informācija šeit

Dr.Bronner's all-one

Dr. Bronnera morāles ABC: strādājiet smagi! Uzplaukstiet! Mācīties, augt, pilnveidoties. Panākumi ir dzinējspēks, kas visu pārējo padara iespējamu.

Dr. Bronner’s 1948. gadā dibināja Emanuels Bronners, trešās paaudzes ziepju meistars no vācu un ebreju ziepju gatavošanas ģimenes. Viņš izmantoja etiķetes uz savām lieliskajām ekoloģiskajām ziepēm, lai izplatītu savu vēstījumu, ka mums ir jāapzinās mūsu transcendentā vienotība starp reliģiskajām un etniskajām atšķirībām: “Mēs esam viens vai neviens!” Dr. Bronner’s joprojām pieder ģimenei un to pārvalda, godinot savu dibinātāja vīziju, ražojot sociāli un videi atbildīgus augstākās kvalitātes produktus un veltot savu peļņu, lai palīdzētu veidot labāku pasauli.

Tikai tīrākās organiskās  — lielākā daļa produktu ir vegāni un sertificēti atbilstoši tiem pašiem bioloģiskajiem standartiem kā pārtikai! Nesatur sintētiskos konservantus, putotājus. Ķermenis, mati, seja, mute un zobi — pārtika, trauki, veļas mazgāšana, tīrīšana, mājdzīvnieki — Dr. Bronner’s ir vislabākais cilvēkiem, mājām un Zemei.

Vairāk informācija šeit

Orthomol baneris