Jautājumi un atbildes par preču piegādi un apmaksu.

Kas ir Artemed.lv?

Artemed.lv ir interneta veikals. Piedāvājam premium kvalitātes vitamīnus, mikrouzturvielas, kosmētiku, kas rūpīgi atlasīta no uzticamiem ražotājiem visā pasaulē. 

Aplūko mūsu piedāvājumu!

Kā es saņemšu savu pasūtījumu?

Informāciju par preču piegādi un saņemšanu vari lasīt sadaļā "Piegāde". Neskaidrību gadījumā Droši sazinies ar mums!

Vai ir iespējams par pasūtījumu samaksāt, kad izņemšu preci?

, diemžēl šāda iespēja nepastāv. Gan fiziskām personām, gan juridiskām personām ir priekšapmaksas rēķins un prece tiks piegādāta tikai pēc tā pilnīgas apmaksas.

Vai preci ir iespējams saņemt Jūsu birojā vai preču noliktavā?

Preci iespējams saņemt tikai ar piegādes pakalpojumu: pakomāti, Circle K izņemšanas punkti, piegāde uz adresi. Piegāde ierasti notiek 1-2 dienu laikā. Ja atrodaties Rīgā, saņemt varat arī pasūtījuma veikšanas dienā, ja pasūtījums veikts līdz plkst 12:00.

Ko darīt, ja produkta aprakstā nevaru atrast sev interesējošo informāciju?

Ja nevarat atrast nepieciešamo informāciju, lūdzu, sazinieties ar mums rakstot e-pastu: [email protected] un mēs centīsimies atbildēt uz Jūs interesējošajiem jautājumiem par produktiem.


Vai ir iespējams mainīt piegādes adresi, kad pasūtījums jau ir veikts?

Gadījumā, ja esat norādījis nepareizu piegādes adresi un vēlaties to manīt (piemēram, darba vietas adrese vietā esat norādījis Jūsu mājas adresi), lūdzu, nekavējoties sazinieties ar mums rakstot uz e-pastu: [email protected] vai pa tālruni 25 65 65 69 un precizējiet piegādes adresi.Kāda ir minimālā pasūtījuma summa?

Interneta veikala minimālā iepirkuma groza summa ir 5.00 €